portal osiedli, dzielnic i miast

Częstochowa - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Szukam znajomych/rodziny » Forum » sprawdzony system ogrzewania domu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

sprawdzony system ogrzewania domu

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
WoRm75 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Sie 21, 2018 13:19
Posty: 6
Skąd: WoRm75

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 14:10    Temat postu: sprawdzony system ogrzewania domu

Witam wszystkich bardzo serdecznie Smile
Jestem właśnie na etapie budowy swojego własnego domu w województwie pomorskim Smile Przede mną bardzo poważna decyzja dotycząca ogrzewania domu. Na rynku jest tyle różnego rodzju opcji, że ciężko jest się na coś konkretnego zdecydować... Zafascynowały mnie ostatnimi czasy technologie stosowane w krajach skandynawskich, a w szczególności gruntowe pompy ciepła. Głównie dlatego, że chciałbym uniknąć standardowej instalacji CO... W związku z tym mam pytanie – czy znacie jakąś sprawdzoną firmę z pomorza, która zajmuje się tymi gruntowymi pompami ciepła? Zastanawiam się obecnie, czy np. https://gejzer.com/ byłoby dobrym rozwiązaniem. W końcu mają już trzydziestoletnie doświadczenie w tej branży... Co o tym myślicie?
cezaryaa 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Lis 23, 2018 20:06
Posty: 1
Skąd: Przymorze

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 20:33    Temat postu: Re: sprawdzony system ogrzewania domu

Dzięki wielkie za info Smile
---
pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama